flower left flower right
Ziemowit

Ziemowit

Adres: 58-420 Lubawka Niedamirów 56
Tel.: +48 75 74 66 056
Tel.: +48 502 300 854
www: http://www.ziemowit-urlop.pl/
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane obiektu

ilość miejsc: 

 

Zachęcamy do spędzenia u nas wolnych dni z dala od zgiełku wielkich miast. Oferujemy wyżywienie (także wegetariańskie) oparte w głównej mierze na tradycyjnej polskiej kuchni.

Pokoje umeblowane są tak, że każdy z nich posiada swój indywidualny charakter, a niepowtarzalną atmosferę zapewniają drewniane meble, które są dziełem samego gospodarza. Pokoje wyposażone są w odbiorniki RTV, A na terenie całego domu jest zapewniony dostęp do wifi.

Do dyspozycji gości jest też stylowa sala kominkowa, oraz w pełni wyposażona kuchnia dla gości preferujących własne wyżywienie.

Dla dzieci przygotowany jest plac zabaw. Ponadto na dzieci czeka niezwykle łagodny kucyk. W upalne gorące dni ochłodę zapewni prywatny staw. Dodatkową atrakcją jest możliwość wędkowania.Położenie naszego obiektu pozwala na DOJAZD DO WYCIĄGU NARCIARSKIEGO W CZECHACH W 6 MIN (4 KM). Teren, na którym znajduje się Ziemowit jest ogrodzony. Poza placem zabaw dla dzieci jest tu wydzielone miejsce na ognisko, grill i parking dla samochodów.