flower left flower right
Szczęśliwa Siódemka

„Szczęśliwa Siódemka”

Adres: 58-420 Lubawka, Jarkowice 77
Tel.: + 48 75 74 26 777
www: www.noclegi-agroturystyka.com.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane obiektu

38 miejsc noclegowych
świetlica
sala kominkowa
salon

1.Dom z duszą, gospodarze z fantazją.

Zapraszamy w nasze progi, z dala od zgiełku wielkich miast, gdzie zielone zakątki polskich i czeskich Sudetów odkryją przed Tobą swe tajemnice.
Nasz dom leży u podnóża Karkonoszy, piechotą dojdziesz do Czech lub na Śnieżkę. Otoczony jest lasami pełnymi grzybów, jagód i strumieni z pstrągami.
W naszym domu funkcję budzika pełni słońce i kogut, kuchnia podaje pachnące domem jedzenie, a gospodarze otwarci na Twoje potrzeby w każdej chwili służą Ci dobrą radą i pomocą.

2. Nasza oferta to:

Organizujemy:

3. Sudety są bardzo atrakcyjnymi góram,i gdzie przepiękne widoki przeplatają się z zabytkami. Zawierucha dziejów nie oszczędzała granicznych gór, powiązanych ze Śląskiem. To tu wojowie pod wodzą Piasta przedzierali się aby zaskoczyć wroga.

Oto niektóre z pobliskich atrakcji:

4. U nas - nie można się nudzić...

Dla klientów indywidualnych - Na Państwa życzenie chętnie pomagamy w wyborze najlepszej formy zwiedzania takich miejsc jak: Skalne Miasto, Praga, Czeski Raj, Karpacz, Szklarska Poręba, Kowary i wiele, wiele innych.

Dla grup - Organizujemy wycieczki a zniżki, które posiadamy w wielu firmach turystycznych, zapewniają naszym klientom bardzo tanie zwiedzanie wszystkiego, co warto zobaczyć.

Poniżej podajemy link do strony na której znaleźć można wiele ciekawych propozycji wycieczkowych:

www.przewodnik-praga-sudety.com.pl