flower left flower right
Villa Greta

Villa Greta

Adres: 59-540 Świerzawa Dobków 59
Tel.: +48 75 713 44 53
Tel.: +48 509 745 591
www: www.villagreta.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane obiektu

ilość miejsc: 21-25
1 pokój jednoosobowy
4 pokoje 2-osobowe
4 pokoje rodzinne 4 -osobowe (dwie sypialnie + łazienka)

Wyposażenie pokoi: łazienka, *bezpłatny dostęp do internetu Wifi,* radio CD, ręczniki; na życznie: łóżeczko dla niemowlaka, suszarka do włosów, żelazko.

Wyposażenie obiektu: sala kominkowa 90m2, plac zabaw dla dzieci, duży sad z drzewami owocowymi pamiętającymi jeszcze czasy niemieckie, wypożyczalnia rowerów.

W naszej wsi funkcjonuje Ekomuzeum Rzemiosła. Można obserwować codzienną pracę ceramików artystycznych (4 warsztaty) i pszczelarzy. Można również zakupić produkty wytwarzane w naszej wsi: ceramikę użytkową i ozdobną, miody, miody pitne, świece z wosku pszczelego, jaja, sery, powidła itd.

Nasz dom położony u podnóża Gór Kaczawskich, na obrzeżach Parku Krajobrazowego "Chełmy" jako nieliczny na tych terenach pozostał w rękach tej samej rodziny od ponad 130 lat. Pozwoliło to na zachowanie wielu pamiątek rodzinnych i utrzymanie szczególnej atmosfery domu. Pokoje wyposażone są w stare meble i nowe stylizowane tak, aby w warunkach komfortowych poczuć atmosferę wsi dolnośląskiej z początku XX wieku.

Zapraszamy serdecznie.

 

Cennik

Noclegi
- pokój 1-osobowy 120 PLN/doba
- pokój 2-osobowy 150 PLN/doba
- pokój rodzinny 4-osobowy (2 sypialnie z łazienką) 220 PLN/doba
 
Wyżywienie
- śniadanie 25 PLN/osoba
- obiadokolacja 40 PLN/osoba
- Dzieci do lat 10 otrzymują 50% rabatu na wyżywienie.